Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Gramo Rokkaz

Slovenská hip-hopová scéna a všetko okolo nej

14 Okt 2013, 20:54

Nooo neviem nejak tomu nemozem uverit, uz sa tu raz hadal emeres so strapom aj refresher skapal ... dufam ze teraz nepridu s nejakou pesnickou nebud ovca.A ak to je pravda tak mozu hovorit co chcu uz to nebude gramo rokkaz :/
Obrázok užívateľa
Bingovičko
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
12
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.01.2013

14 Okt 2013, 21:01

myslím si,že toto je pravda..hovoria,že sa mnoho krat nezhodli v temach v hudbe atď atď..ale ja osobne si myslím,že tam nejaku rolu zohralo aj to,že separ trocha odskočil..robil tracky trocha mimo GR teamu..uvodny track dal do beatu od wicha..alebo aj to,že spravil videoklip s Rytmusom
Obrázok užívateľa
mino_dnb
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
12814
Poďakovania:
1448
Registrovaný:
28.12.2008
Bydlisko:
Switzerland

14 Okt 2013, 21:17

o to väčšia škoda, že už dali von ten singel k-oko-t skoro v komplet zostave a tešil som sa konečne na riadny album GR a teraz nám povedia, že tam Dame so Separom nebudú.. škoda no, ale tak hádam konečne spravia DMS album..
Obrázok užívateľa
PejMej
Site admin
Rank:
Site admin
Príspevky:
623
Poďakovania:
155
Registrovaný:
25.03.2012

14 Okt 2013, 22:05

Pred rokom by ma to strašne sralo, ale teraz mi to je úplne tri päť. Z GR cením už len Danosťa, Tona a Decka. Separa proste začali počúvať 13 ročné deti (za čo on samozrejme nemôže), ale z toho mu stúpla sláva do hlavy a začal vypúšťať pre mňa nezmyselný tracky. Každý track o tom istom ako má on najlepšiu techniku a ostatní sú napiču akurát mali iné názvy. Bohužiaľ pre mňa sa Separ zmenil a nech si píše kto chce mne sa proste jeho štýl už nepáči a som rád, že opúšťa Gramo aj keď Dame zamrzí.
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

14 Okt 2013, 22:17

No ja sa tiež trocha priklanam k festerovi..už tiež trocha menej počuvam Separa a cim viac a viac sami zacina nepacit..napriklad ten track co spravil uvodny Pirat mna vobec ale vobec nezaujal!! ale uznavam ho furt len dufam,ze ma nejake obdobie zle :) a to ze ho zacali pocuvat deti to je asi uz u kazdeho.. aspon u 90% interpretov..tym ze sa dostavaju do povedomia ludi..maju vela posluchacov na yt na fb..vela koncertov atd tak deti sa ktomu nejako dostanu...tak im zacne jebat..robia potom spoluprace s hocikym..myslel som si,ze ked sa slovenska scena tak rozbehla a vychadza omnoho viac albumov jak kedysi,ze to bude dobre ale mylil som sa..radsej nech da interpret nejaky album alebo track tak raz za nejake dlhsie obdobie jak kazdy mesiac nieco spravit len preto aby bol v medializovany aby bol na ociach..radsej cenim ludi jak Slipo,Miky Mora,Boy Wonder,Mater,Luger,Danost,Zverina,Stanica projekt,Zla strava,a inych..doba sa meni a to ma mrzi :( kedysi som frčal a miloval čistychova..teraz už ho pomaly ani citit nemozem..to iste DNA,Kali,Suvereno,Majk Spirit atd atd atd..kedysi boli casy ked som si kupil alebo stiahol nejaky album..a uplne som sa stoho isiel dosrat!..pocuval som to den co den..uplne som si to isiel a to je jedno od koho to bolo vtej dobe.. samozrejme vynimka (Helico alebo Modra Ziara) a teraz? stiahnem alebo kupim nejaky album aj od mojho kedysi oblubeneho rapera a spomedzi 14 trackov najdem horko tazko 2 tracky co sami pacia..ale co uz doba je ina je rok 2013...asi zacnem pocuvat jazz alebo blues a jebem na rap
Obrázok užívateľa
mino_dnb
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
12814
Poďakovania:
1448
Registrovaný:
28.12.2008
Bydlisko:
Switzerland

15 Okt 2013, 05:26

Bojím sa Separovi začne jebať ... Určite je to pre GR strata že odišli premna skor Dame lebo Separ mi aj tak pripadal že si všetko už robil sám a Dame nebude na albume a nebudeme ho počuť často lebo nato nemá čas ... Ale ma to aj svoje pozitiva že 13 ročne piče prestanu počuvať Gramo Rokkaz lebo tam neni Separ ... Chcel by som vedeť čo za tým stoji čital som že Separ s Deckom sa na niečom dojebali .... A kde bude teraz Separ vydávať album ... Kokotiny že Separ odišiel tak Gramo je slabe su najvačšie nezmysli ...
Obrázok užívateľa
m_ato
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
499
Poďakovania:
16
Registrovaný:
12.02.2011

15 Okt 2013, 10:21

Separa nemam rad ale gr bez neho pojde dole vodou
Obrázok užívateľa
heroin159
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1311
Poďakovania:
266
Registrovaný:
03.04.2013

15 Okt 2013, 12:16

úplne súhlasím s festerovým názorom, GR počúvam, teda aspoň niektoré veci, keď sa rozpadnú, tak sa rozpadnú, mňa to už neprekvapuje, v hudbe sa to už stáva príliž často....
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

15 Okt 2013, 15:31

suhlas s festerom. ja len dufam, ze to zvysi pravdepodobnost, ze danost zacne nahravat prvy solo album
Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008

15 Okt 2013, 16:32

Však ale Separ má najlešpie texty z celého Gramo Rokkaz, aj ich podáva najlepšie .. Môžte si hovoriť čo chcete.
A čo ak sa chcel Separ a celé DMS iba posunúť niekam s tou hudbou a neostať na jednom bode? Čo ak zvyšok Grama proste chce ostať na ich lajne bez toho aby svoju tvorbu nejak menili, Separ chce svoju hudbu možno iba posnunúť o level o dva, to mu nemôžete zazlievať.
Obrázok užívateľa
Jay-J
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
149
Poďakovania:
3
Registrovaný:
02.02.2013

15 Okt 2013, 17:18

nie, danost ma lepsie texty. a jasne, ze sa chce posunut dalej a nebyt underground.
Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008

15 Okt 2013, 18:07

Najlepsie texty z GR ma Dame :D
Obrázok užívateľa
heroin159
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1311
Poďakovania:
266
Registrovaný:
03.04.2013

15 Okt 2013, 19:00

Dameho je mi luto rovnako aj Smarta, ale z toho že separ odchádza sa teším. keď si vypočujem napr. Premrhaný talent alebo veci z Teraz už naozaj zistujem že už neni čo býval, nechápem prečo Buldozér tak ospevovali ten album bol dosť egotripový podlamna: 8 z 18 vecí su veci o tom ako je najlepším ako ma buldozer v hube a ako su ostatni napiču + 1 intro + vymyslený story telling pre 13 ročné dievčatká + vec o teplakoch čo ma vobec nechytila + vec o kurvach + zostane 6 veci z ktorých si človek realne oblubi možno 3-4. a na zaver taká malá uvaha: nečudoval by som sa keby mu nový album vydal rytmus. PS posledný singel pirat je absolutny egotrip do trapového beatu čo nemá s trueschoolom nič spoločne
Obrázok užívateľa
Deniel598
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
13
Poďakovania:
1
Registrovaný:
23.08.2013

15 Okt 2013, 19:45

Deniel598 to uplne vystihol. :-)
Obrázok užívateľa
pausal269
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2071
Poďakovania:
140
Registrovaný:
09.03.2013
Bydlisko:
Zlaté Moravce

15 Okt 2013, 19:55

Prepáčte že nežijeme v 90 rokoch v Amerike že všetko musí byť na starí beat inač to neni okej.
A Strapov Takoj je do čoho robený? Do Old school beatu?
Obrázok užívateľa
Jay-J
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
149
Poďakovania:
3
Registrovaný:
02.02.2013

15 Okt 2013, 20:09

tu nejde o to že neuznávam nové veci, trap mám velmi rád ale nejde ani tak o ten beat ako o tému - je to čisty egotrip a to od niekoho kto 3 roky tvrdí jak je real, true a neviem čo ešte neberem (+ už vobec nie ako titulny singel k novemu albumu), a ked si to tak zobereš v poslednej dobe robi same také veci a to ma na tom štve najviac pretože to neni len jedna skladba
Obrázok užívateľa
Deniel598
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
13
Poďakovania:
1
Registrovaný:
23.08.2013

15 Okt 2013, 21:12

Pred Pirátom jeho solo singel posledný bol Nakazený, nemám pocit že v kuse rapuje o tom istom.
Ale tak má songy aj také aj také, ale si myslím že nemôže nikto z nás hovoriť " že si uletel " alebo " že je namyslený " .. proste sa chceli s Damem a Smartom posunúť inam ..
Obrázok užívateľa
Jay-J
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
149
Poďakovania:
3
Registrovaný:
02.02.2013

15 Okt 2013, 22:19

a rap bol vždy aj o egotripoch, či už ten americký, alebo ten náš.. zazlievať niekomu že robí reprezent tracky je smiešne.. na druhej strane je pravda že buldozér bol viac "namyslený" album ako DMS album.. myslím, že by sme si mali počkať kým vyjde Pirát a až potom hodnotiť.. osobne mi ale ten trap štýl veľmi chutí a keď je niekto tak aktívny raper ako je Separ, tak je len dobre, že sa posúva dopredu a nerobí stále ten istý oldschool štýl..
Obrázok užívateľa
PejMej
Site admin
Rank:
Site admin
Príspevky:
623
Poďakovania:
155
Registrovaný:
25.03.2012

15 Okt 2013, 22:21

za chvilu bude disco :D :lol:
Obrázok užívateľa
heroin159
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1311
Poďakovania:
266
Registrovaný:
03.04.2013

16 Okt 2013, 12:07

DMS album nebol preto egotrip, lebo tam bol Dame. :-)
Obrázok užívateľa
pausal269
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2071
Poďakovania:
140
Registrovaný:
09.03.2013
Bydlisko:
Zlaté Moravce

PredchádzajúciĎalší

Späť na (SK) slovenská



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot]