Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Gramo Rokkaz

Slovenská hip-hopová scéna a všetko okolo nej

16 Okt 2013, 16:10

Nechápem kde ste boli doteraz všetci čo sa tu vyjadrujete na Separovu adresu a jeho tvorbu...jeho album Buldozer mal najväčší úspech než ktorýkoľvek album ktoréhokoľvek člena z GR tak to asi o niečom svedčí...proste ak si rozoberiete členov GR na časti tak ideme po poradí. Rebel-dobrý reper ale len v skupine Mater jeho vlastný album si predstaviť neviem ešte na to nemá ale v skupine zapadá dobre.
Danosť spravil vlastné EP ktoré bolo monštrozne ale prečo neurobil už album ? alebo napríklad mixtape nejaký? Proste nie každý dokáže napríklad počúvať jeho rep ktorý má síce hodnotu no je proste striktný.
Tono S jeho album univezrálny hráč je jeden z TOP čo vyšiel no nemyslím si že predal viac než Buldozer ale má tam dobré témy a veľa z nich dajme tomu 90% mi sadlo.
Decko kronikár mne sa ten album páči ale veľa ľudom naopak nie lebo sa im to zdá furt také isté.
Dame len v kombinácii DMS.
Separ a jeho Buldozer:1.Intro - Aké boli intrá pred 6 rokmi alebo aj napr intro Mojej Reči začínalo yeeeeeee gooodfellas production :D a tam to končilo....
2.Týmto-no kto by mal proti tejto skladbe niečo tak asi si moc uletel na novom haha rape lebo je to čisto o tom či podporíš svojho repera.
3. Mladý chalan pohodová story z jeho života
4.Slabý kus - okej tuto to beriem egotrip jak sviňa ale čo na tom egotrip je top
5.Tepláky - beriem to ako úplne čerstvú novú tému plus videli ste niekedy Separa aj v niečom inom než v teplákoch ? ja osobne nie max na hip hope v kraťasoch
6.Napiču prístup totálna šleha a poznám dosť podobných typov ako v tracku takže super
7.Hejtklub Rýchlo - Double Time + egotrip čo viac si priať? Jako Kontrafakt nemá nikde egotrip?
8.Špina - Track ktorý mi moc nesadol ale tak dajme tomu story
9.Nejde to - Track v ktorom sa Separ a Rest ktorý tam sadol totálne vyjadrujú k fanúšikom ktorý píšu svoje veľké pecky raperom a podobne...čo je na tom zlé? Veď toľko krát sa pýtali raperov či im takto píšu a hovorili že vkuse ale že už ich to nebaví čítať...track ktorý im to proste mal vysvetliť ale pokračuje to dalej :D
10.90te - Myslím si že dobré spojenie Dame Separ a ich staré časy
11.Pomýlený - Track v ktorom je toľko punchlines metafor a proste všetkého popiči že to sa ani nedá opísať. Dosť dobre opísaný ľudia v dnešnej dobe hlavne lovatých kokotkov čo dostavajú love od maminy a fotra.
12.Niekam inam- pohodová vec s celým GR
13.Buldozér - je to sranda ale tento track mi až tak nesadol :D a pritom je to titulná skladba ktorá tam ani nemusela byť lebo tiež tam opisoval seba čo už stihol v tracku mladý chalan
14.Studený svet - moja oblúbená kde je znova egotrip ale aj práve tie čerešne na torte ako sa hovorí
15. Stroskotaná - totálna pecka storyteling z reality jak sviňa nemám čo dodať
16. Niekto by chcel- úplne pohodová vec síce s Mišom Bielym ktorého moc nemusím ale ušla
17.Váž si čo máš - konečne šanca pre Rebela ukázať čo je zač a téma dosť dobrá
18.Hejtklub pomaly...vdaka tomuto tracku mohli internetový chlapci písať pod Oteckove skladby vetu...rýmy typu hore dole dom strom....a nepovažujem to za extrémny egotrip.
Toto je asi tak cca môj názor na tie vaše kľudne sa vyjadrite a píšte čo chcete plus..ja nejsom ovca ktorá ten disk nepodporí kto z vás môže povedať že má doma Manifest? DMS teraz už naozaj ?čo sa stalo? myslím si že málokto a to tu nemachrujem len uvádzam veci na pravú mieru pretože rap počúvam od 2002 a už som počul toho veľa takže nejaký ten prehlad mám.
PS: čo sa týka odchodu z GR nič neni večné a ja som to aj predpokladal...Manifest v roku 2010 bol mega no dnes sa treba trošku posunúť inam a mám taký pocit že to niektorý členovia nechápu...a tým dalej nemyslím tak ako sa posunul Kali alebo H16 ale dalej ako napríklad Strapo.
Obrázok užívateľa
ghetto2323
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
214
Poďakovania:
4
Registrovaný:
16.06.2011

19 Okt 2013, 23:35

Separa som nikdy nemusel...okej,mozno sype zo seba tie rymy ako delostrelec zo Star Wars-u laserove luce,ale je dost namysleny,na moj vkus az privelmi a egotripy su mi riadne nesympaticke takze nech si ide pekne solo alebo nech dokurvi DMS a pak si ide solo...som zvedavy jak bude tato nasa "famozna" scena vyzerat od dnes za rok...tipujem ze trap bude smrdiet vsade kedze interpreti chcu byt "IN" a ze tu bude este menej zoskupeni ktore budu pocuvatelne...snad SEdlaci a NENI PROBLEM a este Fantom zostanu na tej fasa urovni,na ktorej su a nepodlahnu dobe...
Obrázok užívateľa
nedelej
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
100
Poďakovania:
7
Registrovaný:
20.06.2008

28 Okt 2013, 02:40

Nedelej a z čoho usudzuješ že je Separ namyslený? Kolko času si s nim strávil osobne? Ma bolí kokot z týchto vymyslených internetových sračiek na základe hovna.
Obrázok užívateľa
metdeimn
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
11
Poďakovania:
0
Registrovaný:
05.02.2009

28 Okt 2013, 07:43

:lol: vies co za blbost si napisal?
Obrázok užívateľa
heroin159
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1311
Poďakovania:
266
Registrovaný:
03.04.2013

29 Okt 2013, 21:56

H16 RHB je celý egotripový okrem dvoch troch songov a kto to rieši? ked niekto spraví niečo čo sa nepáči ludom tak hneď naňho idú hádzať kokotiny .. jebe vám poriadne :D
Obrázok užívateľa
Jay-J
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
149
Poďakovania:
3
Registrovaný:
02.02.2013

20 Nov 2013, 21:10

Kokos, som skapal z Vizie... GR4LIFE
Obrázok užívateľa
ePson
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
41
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.05.2011

05 Mar 2014, 19:12

Gramo Rokkaz či už ako label alebo ako skupina patrím medzi to najlepšie čo posledné roky pôsobí na slovenskej scéne.Sú stále populárnejší a rešpektovanejší ale hlavne ich cením za to že stále robia klasický rap len v novom kabáte.Hoci ich nedávno opustila kvalitná skupina (najpopulárnejšia časť GR) DMS čiže rapery Dame,Separ a producent Smart myslím že na kvalite skupiny po novom už GR Tým sa to negatívne neprejavilo,dôkazom toho je kvalitný album ktorý nedávno vydali.

Najlepší MC:

Danosť

Najlepší producent:

Derick

Najlepší DJ:

DJ Metys

Líder:

Danosť/Metys

Najlepšie skladby:

Manifest
Cítim zodpovednosť
Pomaly ďalej zájdeš
Úplne inde
Bludisko
Premrhaný talent
Dva krát meraj
Zjednodušme čo sa dá
Príbehy z ulice 2
Stredný prst hore
Pál do!
Prečo_! (2014)
Povedz sám
Zdravím vás
Vízia
Naposledy upravil Pepe II Dragon dňa 05 Mar 2014, 21:30, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Pepe II Dragon
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
222
Poďakovania:
10
Registrovaný:
13.10.2013

05 Mar 2014, 21:19

Tak Gramo Rokkaz. Pojem,ktorý pre mňa znamená fakt že veľa,najlepší label a skhpina na slovensku. Síce po odcode DMS (hlavne Separa) trochu stratili na kvalite,ale aj tak sú super :-) Jediný Decko by sa mohol myslím troška zlepšiť svoj prejav. Rebel,ktorého podľa toho čo čítam ľudia moc nemusia,je podľa mňa veľmi talentovaný.

Najlepší člen:

Danosť

TOP skladby:

Manifest
Dva krát meraj
Superschopnosti
Prečo!?
Ty k-oko-t!
Obrázok užívateľa
mosignor
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
1679
Poďakovania:
945
Registrovaný:
27.07.2013

Predchádzajúci

Späť na (SK) slovenská



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Baidu [Spider], Bing [Bot], Google [Bot], norwell, revolutzer, Seznam [Bot]