Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Gayové a lesby [váš názor]

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

28 Okt 2015, 20:51

Niekedy som bol razantne proti...teraz je mi to jedno, kazdy by mal mat vlastny rozum

stale si ale myslim:
ci uz veris v nejakého boha alebo si ateista - z ani jedneho pohladu to nie je v pohode
keby sme vsetci buzny a lesby - ludstvo RIP
nikto sa s tym nenarodil, je to obraz kultury, resp. vychovy, resp. potreba sa zaclenit..
adoptovanie deti - ako odpovedia, ked sa ich to decko opyta, preco kamaratova mama je zena a jeho nie? - s kym si, taky si - takze aj dieta bude mat viac sklony byt homous
vypocitavost a ziadna sebaucta - ked ma nechce ziadna hou, tak sa uspokojim a s dickom v riti...

Jedine poslanie, ake ma clovek pocas svojho zivota, je splodit potomka - tato zakladna vec je nesplnitelna pre homosexualov.
Ludia, ktori nemozu mat deti - pre nich su tu deti odvrhnute - detske domovy, ...
Obrázok užívateľa
rubizko
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
24
Poďakovania:
1
Registrovaný:
10.02.2011

04 Nov 2015, 18:55

A preco potom existuju detske domovy ked ludskym poslanim je splodit dieta a vychovat ... Preco maju 15 rocne deti vlastne deti?? Preco maju nezodpovedne matky deti? Preco otcovia sa nepriznavaju k svojim detom? Ked decko vyrasta v rodine kde su rodicia fetaci a nestaraju sa myslim si ze by mu bolo isto lepsie u homo paru .... Lebo homosexuali si nemozu dieta spravit nahodou a neplanovane ako normalny par ... Takze ked chcu homo pary deti su si tym 100% isty ze ich chcu ..... A podla toho ich aj budu vychovavat.... Radsej budem vychovavana v homo pare kde budem mat milujucich rodicov a zazemie ako v hetero pare kde sa o mna nebudu starat a skoncim aj tak v decaku a budem si do konca zivota vycictat ze je to moja vina ze ma rodicia nechcu.... Alebo ich nebudem poznat a bude ma to zozierat preco ma odvrhli preco ma nechceli a v 18 ma vykopnu na ulicu
Obrázok užívateľa
Mirush2233
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
23
Poďakovania:
0
Registrovaný:
20.09.2015

10 Jan 2016, 12:17

V žádném případě mi nedělá dobře, když vidím, jak se dva frajeři ocucávájí, chce se mi z toho blejt. Ale svým způsobem za to jak gayové, tak ani lesbičky nemůžou, že se jim líbí stejné pohlaví. Oni už to v trenkách cejtí od mala. :D
Obrázok užívateľa
Dozikovsky
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
3
Poďakovania:
0
Registrovaný:
09.01.2016
Bydlisko:
Polička

24 Jún 2018, 16:17

Ešte to tu žije ľudia? :D

Ideme mať takú netradičnú rozlúčku so slobodou a ten kamoš je gay a chceme mu zohnať nejakého striptéra, ktorý nebude hetero :lol: Je to trocha crazy, robili sme už nejaký prieskum na https://www.afrodity.sk, potom Zafo atď. Neviem či máme ešte Badoo a tak.

Na druhej strane je blbosť gayovi vybavovať na rozlúčku hetero striptéra nie? A zhodli sme sa na tom, že to môže byť aj dosť drahé ktorý striptér príde pred pánske publikum :D .
Obrázok užívateľa
jack_herrer
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
7
Poďakovania:
0
Registrovaný:
07.01.2009

Predchádzajúci

Späť na O všetkom



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], ParadoxRS, Seznam [Bot], xxxparadoxXX