Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Názor na Hip-Hopové Beefy

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

30 Apr 2014, 16:50

Aký máte názor na Hip Hopové beefy a diss tracky? (myslím hlavne Slovenskú scénu)
Myslíte si že sa to robí s princípu ale bo ide hlavne o zviditeľnenie sa (promo)?
Ktorý beff podľa vás najviac ovplyvnil slovenskú scénu?

Ja osobne mám rád beefy hlavne diss tracky ale musia mať samozrejme nejakú úroveň.(najradšej mám samozrejme všetkých tých internetový mudrlantov čo sa k tomu vyjadrujú :D ).Ale zase nie som naivný viem že po väčšinu ide hlavne o promo,poprípade o Ego interpretov ktorý si potrebujú niečo dokazovať buď samy sebe,iným interpretom alebo poslucháčom.Myslím že princíp je väčšinou na poslednom mieste.

Čo sa týka tej 2 otázky tak myslím že na Slovenskej scéne boli len 2 zásadne beefy:

H16 vs. Druha Strana (hlavne Miky Mora) - 2007/2008
Rytmus vs. Rakby (následne sa pridali Momo,Separ,Moloch Vlavo,Suvereno a nepriamo aj polka scény) - 2013
Naposledy upravil Pepe II Dragon dňa 01 Máj 2014, 15:04, celkovo upravené 2
Obrázok užívateľa
Pepe II Dragon
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
222
Poďakovania:
10
Registrovaný:
13.10.2013

30 Apr 2014, 17:03

Tak ja to mám rád,ak je samozrejme ten beef,resp. diss oprávnený. Robí sa to podľa mňa aj pre to,aby proste raperi ukázali napr. že nechcú aby sa tu robilo disco atď. (Škola rapu),na druhej strane je to určite aj promo. Každopádne mi dissy nevadia,povedal by som že mám k tomu "pozitíny vzťah".

Čo sa týka druhej otázky to neviem,ale myslím si že najväčší rozruch urobila Škola Rapu.
Obrázok užívateľa
mosignor
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
1679
Poďakovania:
945
Registrovaný:
27.07.2013

30 Apr 2014, 17:26

čistý kalkul, prečo by niekomu malo prekážať, aký rap robia druhý, žijeme v slobodnom svete, nech si každý robí čo chce, diss v pravom slova zmysle, ako ho poznám, podľa mňa patri, výlučne na Freestyle-battle, inak nevidím veľmi zmysel, prečo to robiť,
Obrázok užívateľa
Grafó
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
375
Poďakovania:
2
Registrovaný:
18.01.2013

01 Máj 2014, 09:22

Diss na Slovensku na niekoho známejšieho automaticky znamená že sa o tom bude písať rozoberať tak prečo to nerobiť ked je z toho reklama .....
Obrázok užívateľa
m_ato
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
499
Poďakovania:
16
Registrovaný:
12.02.2011


Späť na O všetkom



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Cerim, dawe2, Google [Bot], Seznam [Bot], warp_p